tszulczewski.pl

tszulczewski.pl

meble skandynawskie biale

meble skandynawskie biale

Tamtejsze piętra domek będzie z kamienia lub drewna i pokryta ręcznie robione dywany dla koloru. Twoja kolorystyka powinny odzwierciedlać naturalne zieleni, brązów i szarości w lesie, z akcentami złota, pomarańczy, czerwieni i jesienią. Koncentrat te akcenty na tkaninach i dodatkach. Meble sosnowe z szorstkiego i poduszki pokryte wiejskiej scenerii będzie wygodne i proste. Stół kuchenny z siedzenia na ławce, rocka i krzesłami ladderback są odpowiednie. Accessorize szyszki, żołędzie i suszonych kwiatów w dużych koszach. Nie zapomnij jakąś robótkę i lampa huragan lub dwa.

W domku wygląd English kraj będzie trzymać się schematu kolorów jesieni. Zieleni, brązy, rdzewieje, żółcie i pomarańcze, duży kominek i kilka antyków doda ten przytulny wygląd staromodny. Chcesz dużo koszy, suszone kwiaty, półki ściany pokryte bibeloty i krótki cafe zasłony na okna.

French Country Cottage wykorzystuje czerwony, niebieski, zielony i żółty, z czarnymi akcentami. Ściany powinny być wykończone w szorstkiej sztukaterie. Meble mogą być naturalne lub ciemne drewno pomalowane na jasny kolor, często z ręcznie malowane szczegóły. Tkaniny mogą być perkal, toile lub ładnym perkalu, z ogólnymi wzorami. Wymieszać je z kilkoma paskami lub czeków. Koguty są popularne akcesoria, a także formalne kompozycje kwiatowe.

Szwedzki Dom jest wspaniały do ??tej kabiny w zimnym klimacie. Pomyśl światło i przewiewne we wszystkim, co tu zrobić. Chodzi o to, aby rozjaśnić te ciemne, długie, skandynawskie zimy, dzięki czemu kolory będą białe i blade błękity, pastelowe z akcentami zieleni, żółci i lawendy. Tkaniny będą małe odciski na naturalnych tkanin z białego tła. Podłoga może być bielone, marynowane lub stenciled i ozdobiona luźno tkane dywany kwiatów lub paski rzutów. Meble są pomalowane na biało lub białawej, wykonane z białej sosny, brzozy i olchy.Będzie to najmniejszy bałagan z wyglądem letniskowych.

Mamy nadzieję, że to pomoże Ci zdecydować, które domek wygląd jest najlepiej dostosowane do swojego domu, swoich potrzeb i upodobań. Szczęśliwy zdobienia!

– autor artykułu