tszulczewski.pl

tszulczewski.pl

meble antyczne eklektyczne

meble antyczne eklektyczne

Town Hall Hotel & Apartments w Londynie – New Five Star Zakwaterowanie

Sektor zakwaterowanie w East End w Londynie niedawno powitał nowy dodatek do swojej oferty, a mianowicie Town Hall Hotel & Apartments w Bethnal Green, E2. Mieści się w starym ratuszu w tej części miasta, to modny i nowoczesny hotel otworzył swoje drzwi dla wymagających gości w marcu 2010. Przedsięwzięcie cieszy się dużą pozytywną prasie na jego starannej renowacji i nowoczesnym wzornictwem, które zostało przeprowadzone pod kierunkiem Rzadko Architecture. Przebudowany na hotel 9000 metrów kwadratowych z zapleczem konferencyjnym, ta klasa 2 budynek został poddany gruntownej renowacji, a wkrótce zostanie uzupełniona o zamówienie przedłużenia adaptacyjnego.

Jak można oczekiwać od 5-gwiazdkowym obiekcie, tylko najlepsze materiały, meble i dekoracje zostały wykorzystane w Town Hall Hotel and Apartments, które pomogły by zapewnić najbardziej luksusowe i unikalne środowisko. Hotel składa się z różnorodnej mieszanki sypialni, studia, jeden i dwa apartamenty sypialni, a także pokoje wyposażone, a każdy pokój jest wyjątkowo urządzone. Indywidualnie zaprojektowane, każdy przestronny apartament został urządzony przy użyciu mid century antyczne meble, które zostały sprytnie miesza się z współczesnym skandynawskim inspirowane ręcznie wykonane sztuk. Wiele pokoi posiada oryginalne okna skrzydeł, które zapewniają doskonałe światło naturalne, a dodatkowe oświetlenie zostało dostarczone przez włoskiego projektanta firmy, Viabizzuno.

Istnieje również mnóstwo przydatnych udogodnień rekreacyjnych i bankietowych w Town Hall Hotel & Apartments. Na przykład, hotelowa restauracja Viajante tworzy idealne ustawienie, aby cieszyć się trochę wykwintne dania kuchni śródziemnomorskiej, utworzoną przez najwyższe portugalskiej kucharz, Nuno Mendes.
http://nbielizna.pl/nipplex
– autor artykułu