tszulczewski.pl

tszulczewski.pl

meble skandynawskie salon

meble skandynawskie salon

Wiele różnych Cottage Style

Jeśli zainwestowaliśmy w letnim domu, istnieje kilka różnych stylów letniskowych można wybrać, aby ozdobić. Jeśli jesteś w organizmie wody, Beach Cottage style byłoby właściwe. Jeżeli dom położony jest w kraju, można spróbować domek wiejski, Drewniany domek, angielski, Cottage Garden Cottage lub French Country. Jeśli jest w górskiej scenerii, lub chłodniejszym klimacie, szwedzki domek byłby idealny.

Być Paski i żele wybielające zęby może masz zamiar żyć w swoim domku przez cały rok. Można nadal używać żadnej z powyższych tematów, choć to prawdopodobnie wydać nieco więcej i lepiej płacą uwagę na drobne szczegóły, czy to ma być na stałe. Teraz rozważmy różnice między tymi stylami.

Beach Cottage déKR może oznaczać różne rzeczy, w zależności od wybrzeża żyć dalej. Na stronie Atlantyku, znajdziesz bardziej tradycyjny wygląd, z bardziej rustykalnym patrząc drewniane meble. Drewno może być pozostawione naturalne lub malowane w kolorach naturalnych plażowych niebieskiego, zielonego i piasku. Wikliny i bambusa, z bardzo kolorowe i wygodne poduszki byłoby właściwe. Nautical tematy obejmowałyby, granatowy, biały i akcesoria widokami.

Na stronie Pacyfiku, znajdziesz o wiele bardziej swobodna i na zewnątrz wyglądają. Ciemne drewno i szklanym blatem stoły, nic formalnego, i krzesła i kanapy zostanie zapchany i wygodne w bladych pasteli i bieli. Nowoczesne akcesoria, świeżym powietrzu, duże tarasy i okna są ogromne, co trzeba.

Kraj domek błaga o zużytych, ekologiczny i overstuffed meblami. Kolory mogą być cokolwiek chcesz znaleźć w przyrodzie, z dodatkiem tych miękkich, zakurzonych bluesa. Tkaniny są przypadkowi … pledy, paski i kontrole. Vintage dywaniki na parkiety, żaluzje i zasłony koronkowe dla okien, i wiele snuggly rzuty będą tu pracować. Wypełnij ten swojski obrazek z kapryśnych i sentymentalnych pamiątek, suszonych bukietów i zdjęć rodzinnych.

– autor artykułu