tszulczewski.pl

tszulczewski.pl

meble industrialne tanie

meble industrialne tanie

Zapraszamy do nowoczesnych i skandynawskich Dollhouse Miniatures

Czy jesteś zainteresowany miniaturowe meble, ale epoka wiktoriańska prostu nie jest twoja sprawa? Spróbuj swoich sił w tworzeniu połowie wieku miniaturowy świat. Nowoczesne, ale rocznika w tym samym czasie, domów dla lalek z meblami prosto z ery nowożytnej oferować przerwę od tradycyjnej wiktoriańskiej lalki. Ich jasne, kolory podstawowe są wizualną „pop”, a gładkie, czyste linie są wyraźnie nowoczesny, co czyni je doskonałym wyborem dla tych, którzy nie są przyciągane do plisowany szczegóły z epoki wiktoriańskiej. Jeśli kochasz meble Eames i estetykę IKEA, pokochasz skandynawskie wzory miniaturowe.

miniatury w stylu skandynawskim mają już od połowy XX wieku, kiedy szwedzcy twórcy zabawek Brio i Lundby zbudowany zelektryfikowana, domy dwukondygnacyjne z eleganckich mebli z tworzyw sztucznych. Zainspirowany trendami w aranżacji wnętrz świata, te domy dla lalek z meblami zostały zaprojektowane tak, aby naśladować popularne w modzie i wystroju wnętrz style ery za. Modernistyczne projekty stworzone między 1950 a 2000 odzwierciedlają ducha życia i mają Nordic niewinnego i dziecięcą wrażenie, że wielu entuzjastów dom lalki znaleźć atrakcyjne. Nowa książka, „Scandinavian Design w Domu lalki” przez Yvette Wadsted i Ulf Beckman, bada popularność miniaturowych skandynawskie meble.

meble industrialne tanie

Jak można zacząć budowę nowoczesnych i skandynawskie domy dla lalek? Aby stworzyć idealne ustawienie dla swoich współczesnych miniatur, zaczynają z nowoczesnym zestawem domu ranczo. W „Brookwood” jest doskonałym rozwiązaniem dla tych , którzy próbują odtworzyć ten połowie wieku nowoczesne estetyczne. Spójrz na projekt domu lalki z dużą ilością kanciastych liniach zamiast skomplikowanych przegłębienia wiktoriańskich zestawów Dollhouse.

Dla idealnego modernistycznej siedziby, farby zewnątrz i pokoje w jasnych, nowoczesnych kolorach, zamiast stonowanych odcieniach domu z epoki wiktoriańskiej.

– autor artykułu