tszulczewski.pl

tszulczewski.pl

meble industrialne na zamowienie

meble industrialne na zamowienie

5 prostych sposobów, aby przywrócić Stare wikliny Cane Meble

Jak dobrze aby przejść na stronę kliknij tutaj. czuje się właścicielem czegoś, który został przekazany w dół od pokoleń i jest antique pod każdym względem? Brzmi dziwnie, ale meble z wikliny jest nie mniej niż antyczne obrazy i ozdoby.

Jednak, jak wiemy, antyki mogą być nieco uszkodzona, jak również. To może wymagać naprawy i ożywienia dogadać lepiej. Oto kilka prostych sposobów, aby przywrócić stare meble oranżerii wykonane z trzciny:

Cane potrzeby czyszczenia mebli i odkurzanie codziennie. To nie może ponosić żadnych skrajnych warunków klimatycznych i zawsze wymaga stałej zegarek dla grzyba i pleśni. Dzięki codziennej konserwacji, każda laska może trwać naprawdę przez długi czas. Jest to dobry pomysł, aby utrzymać go z dala od bezpośredniego światła słonecznego, należy użyć poduszek na wikliny tka, a jeśli masz zwierzęta wokół, wystarczy użyć dodatkowej odzieży ochronnej na meble.

Przywrócenie metody

meble industrialne na zamowienie

Najpierw za pomocą dmuchawy średniej intensywności, cios kurz. Więcej, ciśnienie w kurzu. Użyj suchej szmatki, aby wytrzeć jakichkolwiek resztek brudu i kurzu.

Weź wilgotnej szmatki nasączonej łagodnym detergentem. Dodaj łyżeczkę wybielaczem na jeden litr roztworu czyszczącego. Tkanina nie powinna być mokra. Ten roztwór czyszczący usunie plamy i wybielacza zabije pleśń lub grzyby, które mogą być rosnące na trzcinie.

Jeśli nici są łamane, jedynym sposobem, aby je przywrócić jest ich splot. Mogłoby się wydawać straszny pomysł, ale nie martw się. Można to zrobić samemu, albo dać go do sklepu meblowego, gdzie będą go przywrócić w całości.

Jednak, aby to zrobić samemu kupić pasm, które pasują do koloru mebli, a następnie moczyć je w ciepłej wodzie przez maksymalnie 20 minut, aby były elastyczne, przeznaczone do tkania. Osuszyć i rozpocząć tkanie.

– autor artykułu